Skip to content

Meist

Hauaplatside hooldus on järjest aktuaalsem teema äärealadel. Tänapäeval on meil kõigil väga kiire ja igale poole tihti ei jõua. Meie ettevõte tuleb appi, pakkudes Valga maakonna kalmistutel hauaplatside hoolduse teenust. Ootame oma klientideks nii inimesi, kes on Valga maakonnast ära kolinud, kuid soovivad meeles pidada oma sugulasi-sõpru, kui ka kohalikke, kes eelistavad, et meie hooldaksime nende lähedaste hauaplatse.

Pakume kvaliteetset ja kiiret teenust. Valida saab eri pakettide vahel. Näiteks hooajaline hooldus tagab korras hauaplatsi maist kuni oktoobrini. Valikus on veel ühekordne hauaplatsihooldus ja mitu korda kuus hauaplatsi hooldamist. Ka viimasel hetkel meelde tulnud kalli lahkunud inimese tähtpäevaks saame hauaplatsile viia küünla või lilled, pakkudes ekspressteenust, mis garanteerib teenuse osutamise 24 tunni jooksul.

Õige hauaplatsi leiame kalmisturegistrist nime ja sünnikuupäeva järgi, kuid vajaduse korral võtame tellijaga ühendust ja täpsustame andmeid. Tehtud töö kvaliteeti tõestame sellega, et saadame pildi hauaplatsist enne ja pärast korrastamist.

Valik meie teenuseid