Skip to content

Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
Müügitingimused kehtivad kalmehooldus.com e-poe klientide ja Trintle OÜ vahel teenuste ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Trintle OÜ e-poe toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
Trintle OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja -hindades. Neid muudatusi kajastatakse Trintle OÜ e-poes.
Kalmehooldus.com internetipoest kauba tellimine on mugav ja turvaline. Ostes ei ole vaja registreeruda kasutajaks. Osta saavad nii eraisikud kui ka juriidilised isikud.
Kalmehooldus.com internetipoes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.
Kalmehooldus.com e-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2. Hinnad
Kõik hinnad Trintle OÜ e-poes on eurodes ega sisalda käibemaksu. Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

3. Tellimuste vormistamine
Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada, kui vajutate samal real asuvale ristile. Sooduskoodi saab sisestada ostukorvis. Sooduskoodid on mõeldud kasutamiseks teatud aja jooksul ja neid levitame kampaaniate ajal oma uudiskirjaga.

Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule “mine maksma”. Kui olete juba Trintle OÜ e-poes registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, vajutage “uus klient” ja sisestage kontaktandmed.
Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule “tellin ja tasun”. Seejärel vormistatakse Teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega.

Kasutada saab järgmisi makseviise:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • PayPal

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse Teie e-aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata “Minu konto” ikooni alt.

4. Müügilepingu jõustumine
Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule “tellin ja tasun”.
Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Trintle OÜ arveldusarvele. Teenuse täitmist alustatakse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

5. Tagastamisõigus
Ostjal on õigus lepingust taganeda igal hetkel, teatades sellest Trintle OÜ-le ette 5 tööpäeva ja saates vastava avalduse e-aadressile info@kalmehooldus.com. Ostjale tagastatakse raha, mida on vähendatud tehtud tööde võrra. Ostjal ei ole õigust lepingust taganeda, kui ettevõtja on lepingust tulenevad kohustused täielikult täitnud (võlaõigusseaduse § 53 lg 4).

6. Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Trintle OÜ suhtes pretensioone, tuleb need saata e-aadressile info@kalmehooldus.com või helistada telefonil +372 5656 0188.
Kui ostja ja Trintle OÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, võib ostja pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Trintle OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.